news-image: Франківська влада планує обрати на конкурсі найкращих перевізників

А саме, мають доопрацювати питання «Про утворення конкурсного комітету з питань проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах», «Про проведення конкурсу на міських автобусних маршрутах» та «Про затвердження кошторису витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користуванн», повідомляє кореспондент «Бліц-Інфо».

Зокрема, заступник міського голови Руслан Гайда зазначив, що до конкурсу будуть допущені лише перевізники, що виконають умови комфортних пасажирських перевезень.

«На конкурс підуть автобуси, що будуть низькодолі, матимуть пандуси. Також оснащені GPS навігаторами, матимуть внутрішні та зовнішні відеореєстратори, оголошуватимуться зупинки та матимуть монітори з інформацією зупинки та відправки»,наголосив пан Гайда.

Відтак, виконавчий комітет вирішив винести вищезгадані питання на доопрацювання та організувати громадські слухання всередині жовтня, а вже потім розглядати питання про конкурс на міські автобусні маршрути.