news-image: Івано-франківські слідчі повернулися із зони проведення АТО
Керівники прикарпатської міліції та колеги-правоохоронці зустрічали працівників слідчих підрозділів міліції краю, які щойно прибули зі східного регіону України, як справжніх героїв.

П’ятеро слідчих з обласного управління внутрішніх справ та міськрайорганів міліції Івано-Франківщини несли службу у Донецькій області відповідно до своїх функціональних обов’язків. Сьогодні четверо з них повернулися додому – ще один наразі проходить лікування в госпіталі.

Начальник УМВС України в Івано-Франківській області Микола Семенишин привітав підлеглих з поверненням та подякував їм за особисту мужність і героїзм, які вони виявили у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, вірність Присязі правоохоронця та незламність духу. Він оголосив їм подяки та вручив грошові винагороди – по 500 гривень кожному. Крім того, зазначив очільник міліції краю, усі вони отримають позачергове міліцейське звання.

В свою чергу керівник групи прикарпатських слідчих, які працювали в зоні АТО, старший лейтенант міліції Михайло Стрипа порадив усім присутнім міліціонерам перевірити себе у умовах військовий дій, бо «там чоловіки стають справжніми чоловіками». Також він зауважив, що радий з того, що завдяки їх слідчій роботі чимало людей вдалося визволити з ворожого полону.

 

1

2

3

4

5