Його планують подарувати бійцям місцевого батальйону, передають Подробності.

 

Пресований пінопласт та пластмаса, тиждень роботи в молодіжній авіалабораторії і безпілотник готовий. І хоча подібні моделі ці діти складають не перший рік, саме зараз усвідомили, це – не просто хобі. Їхній доробок може рятувати життя. Своєму дітищу вже й назву дали.

 

“Смерть ворогам, смерть окупантам! Думаю, так, друге, мабуть, краще, тому що ця модель не для забавок, а на Схід”, вважає авіамоделіст Тарас Косач.

 

І хоча модель ще на етапі розробки, її вже вирішили подарувати бійцям спецбатальйону “Івано-Франківськ”.

 

Зараз навчають військових керувати машиною. Щоправда, поки на комп’ютері.

 

Автор ідеї, Володимир Бондаренко, каже, що їхній безпілотник здатен піднятися в небо на висоту до 7 кілометрів та пролетіти – до 25.

 

“Коли він наводить об’єкт, він може приблизити його і відразу отримати координати того місця, яке він знімає, і ці всі координати моментально передаються в штаб. Це дуже важлива інформація для артилеристів”, – пояснює автор ідеї безпілотника Володимир Бондаренко.

 

Разом з камерою безпілотник коштуватиме більш ніж вісім тисяч доларів. Гроші на це вже дали спонсори. Зараз апарат доукомплектовують і випробовують.

На те, щоб начинити літак-розвідник сучасною технікою знадобиться місяць. Після цього машину пофарбують і подарують бійцям.