“Реалізовуючи співпрацю УКД та ІМАНС, яка була започаткована влітку цього року, двоє студентів університету успішно пройшли наукове стажування для юристів на базі Західно-Фінляндського Коледжу, м. Гуйтіннен, Фінляндія. Умови співпраці передбачають безкоштовну участь у стажуванні студентів УКД, які демонструють значні успіхи у навчанні. Для проходження цього стажування студенти підготували власний науковий проект, який і презентували у Фінляндії”, – розповідає проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

“Ми брали участь у програмі стажування і представляли свій проект “Система виконання покарань: від усвідомлення до покращення”. Серед слухачів були юристи, викладачі, люди, які безпосередньо працюють в пеніціарній службі”, – зазначив Тарас Духняк.

Івано-франківські студенти пройшли стажування для юристів та змогли вивчати фахову мову.

“Стажування включало в себе навчальні поїздки, зокрема в університет та в мерію. Ми зустрічалися також з директором в’язниці, який розповів про систему в’язниць Фінляндії, зокрема про відкриті в’язниці і те, як вони працюють”, – повідомила Лілія Трушко.