Студенти взяли участь в екологічній акції "ЕКО-толока"

 

На думку ініціатора й організатора екологічної акції доцента кафедри педагогіки початкової освіти Лариси Сливки залучення студентів до суспільно корисної роботи зі збереження чистого навколишнього середовища сприяє формуванню їх екологічної свідомості, самоконтролю за власною поведінкою в природі, умінь ухвалювати своєчасні зважені рішення щодо створення екологічно безпечного довкілля.

Студенти прибирали сміття на прилеглій території гуртожитків №1 і №5, у паркових зонах поблизу Чорновола і Мазепи, навколо кінотеатру “Космос”, навпроти центральної будівлі залізничного вокзалу. Учасників акції вразили несанкціоновані звалища, які створювали потенційну загрозу забруднення територій побутовими відходами і спотворювали вигляд тротуарних доріжок, алей.

Майбутні педагоги висловили думку про те, що можна постійно нарікати на неохайність і бруд у містах і селах, але від цього мало що зміниться. Натомість краще “взяти й зробити!”, адже всім хочеться, щоб наше довкілля було чистим та привабливим, а наші легені дихали свіжим повітрям. Відтак усі працювали “на благо чистоти”. Після прибирання всі учасники були задоволеними результатами своєї праці.

Студенти взяли участь в екологічній акції "ЕКО-толока"

Студенти педагогічного факультету показали приклад, що чистота нашої домівки – України – залежить від кожного з нас і закликали долучатися до екологічних акцій, зберігати красу, яка нас оточує, пам’ятати, що ВЕЛИКІ СПРАВИ ПОЧИНАЮТЬСЯ З МАЛЕНЬКИХ УЧИНКІВ!

Організатори дійства сподіваються, що івано-франківці з вдячністю оцінять екологічну роботу студентів університету, а також дбатимуть, щоб рідне місто було чистим та охайним.

Студенти взяли участь в екологічній акції "ЕКО-толока"

Першокурсники педагогічного факультету закликають всіх студентів Івано-Франківська підтримати їхню акцію «Зробімо рідне місто чистішим!».