Так, 28-29 жовтня 2014 року пройшли непересічні події – благодійні ярмарки на підтримку військових, які беруть участь у бойових діях в зоні АТО.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/c/r/cr4gbm6s1oc.jpg

За підтримки дирекції Інституту філології, студентського сенату 28 жовтня студенти-філологи організували благодійний ярмарок “Для сонця Cходу”. На ярмарку були представлені роботи від кожної групи інституту, яка заявила про бажання долучитися до акції.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/h/f/hf4nbrkrsyw.jpg

На продаж було виставлено цікаву художню літературу, вироби ручної роботи. Справжнім святом для всіх, після проведених пар, видався продаж кулінарних виробів. Тут була випічка на всі смаки: торти, бутерброди, десерти, рогалики. Зігрітись можна було біля дівчат, які пригощали гарячим чаєм і запашною кавою.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/i/z/izla25fwqxu.jpg
Результатом ярмарку став хороший настрій, ситість учасників, а головне – 2 576 грн. 50 коп. зібраних грошей. Всі кошти будуть передані на потреби армії.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/u/x/uxkjbw44naa.jpg

На наступний день, 29 жовтня, з ініціативи факультету іноземних мов відбувся благодійний ярмарок на підтримку батальйону “Айдар”.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/r/u/rugf1d6hzee.jpg

Ректорат, викладачі, студенти взяли активну участь у благодійній акції. Ініціатори акції представляли кухні народів світу, зокрема, українську, британську, американську, італійську, німецьку та французьку. Всю цю смакоту студенти приготували власноруч, продемонструвавши, що вони вміють не лише гарно вчитися, співати й танцювати, а й є гарними господинями та господарями. Більш того, ярмарок відбувся в дусі національних британських свят Halloween і Дня Подяки. Своєю працею та творчим підходом до роботи студенти факультету іноземних мов зібрали 10 172 грн.

 

Спільна благородна ідея об’єднала всіх, кожен бажав долучитися до акцій і зробити свій внесок, що становить частину однієї великої мети. В результаті, студентам Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника вдалося зібрати майже 13 тис. грн. на потреби українських бійців на Сході країни.