Чемпіонами стали: Жолобайло Діана, Пірко Софія, Белей Діана – тренер Йосипів Ігор Ігорович та Малімон Велерія – тренер Гаврилаш Володимир Васильович.
Срібні нагороди завоювали: Николаїв Олег та Подвійна Каріна – тренер Йосипів І.І.
Бронза – у Кліща Руслана, тренер Йосипів І.І. та у Попадинець Світлани, Кавінської Каріни, Попадинець Надії – тренер Гаврилаш В.В. Про це пишуть Версії з посиланням на  Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Загалом, у нас 10 медалей, з них: 4 золоті, 4 бронзові та 2 срібні нагороди!
У підсумку команда ДЮСШ №3 м. Івано-Франківська посіла: 9 місце з 54 команд; 8 місце – серед всіх областей України; 9 місце – тренер Йосипів Ігор Ігорович і 29 місце – Гаврилаш Володимир Васильович серед 108 тренерів України.
Кубок України завоювала Жолобайло Діана та в шістнадцятий раз за свою спортивну кар’єру піднялась на найвищу сходинку п’єдисталу пошани нашої країни.

Командний Чемпіонат України з Тхеквондо ВТФ.
3 місце в загальнокомандному заліку серед жінок під керівництвом старшого тренера ДЮСШ №3 Йосипіва Ігоря Ігоровича завоювала збірна команди Івано-Франківської області в складі, якої виступала вихованка школи Жолобайло Діана. Дудар Денис і Снігур Ігор посіли 4 місце у своїй підгрупі на Командному Чемпіонаті України, а в особистому заліку – Снігур Ігор та Кліщ Руслан вибороли 2 місця.

Світлина від Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Світлина від Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Світлина від Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.