news-image: В Івано-Франківську буде оригінальний дитячий майданчик

Як зазначено в умовах конкурсу – це має бути безпечний та візуально споріднений дитячий майданчик з оточуючим архітектурним середовищем. Його планують встановити на вулиці 2000-ліття Різдва Христового.

Архітектори мають на меті вибрати найкращий майданчик, який би був виконаний як ландшафно-архітектурна композиція з використанням натуральних матеріалів. Цей дитячий майданчик може мати вигляд ігрового комплексу або ж окремих ігрових конструкцій.

Як зазначив у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» головний архітектор міста Івано-Франківська Володимир Гайдар в першу чергу – це має бути гарна та цікава ландшафтна композиція відпочинково-пізнавального характеру.

«У ескізах майбутнього дитячого майданчика має бути передбачений не так активний, як відпочинково-пізнавальний відпочинок. Виконані приблизно ті ж умови, які мали бути на Міцкевича. Головне, щоб дитмайданчик особливо не втручався в середовище скверу, а навпаки доповнювати цікавими моментами. Я собі це уявляю, як цікаву ландшафтну композицію, де діти також можуть гратись. І такої у Франківську ще немає», – зазначив Володимир Гайдар.  

Щодо коштів, то на цей оригінальний дитмайдачик на Валах міська влада запланувала виділити 150 тисяч гривень. Проте, як зазначає головний архітектор, про кошти можна буде говорити тільки після затверження головного ескізу майбутнього дитмайданчика.