Волонтери передають на Схід чотири автомобілі з Німеччини (ФОТО)

Серед автівок є реанімобіль «Покрова», прикрашений символічними  написами. Як розповідають волонтери, його на фронті чекають вже більше місяця. З ним дуже складно було пройти кордон — «дякуючи митній службі».

«Цю машину отримає волонтерська група лікарів, які будуть надавати допомогу військовим в зоні бойових дій», — повідомив Станіслав Бурчак.

За словами волонтерів, машини дуже коштовні. Ціна одного «Volkswagen T5» після ремонту —  10-15 тисяч євро. Лагодженням автомобілів волонтери займалися самі. Кажуть, що фільтри до всіх машин отримали безкоштовно від благодійників.

Волонтери групи «Бажаєш перемоги? Допоможи армії», які організувалися у Фейсбуці, вже придбали реанімобіль «Укропчик», який успішно працює в зоні АТО. Крім того, на пожертви українців вони закуповують й  інші речі, в яких виникає потреба.Через свої контакти покупки роблять переважно за кордоном, в Німеччині.

«Буває, що треба купити бронежилети, візки. Те, що зустрічаємо в Німеччині за хорошими цінами, мусимо це купувати, тому що декотрі речі настільки якісні, в Україні таких не знайти», — сказав Станіслав Бурчак.

Він зауважив, що було б значно простіше, якби їм не ставили завдання придбати саме повнопривідні буси.  Ці машини-всюдиходи вдвічі дорожчі від решти. Зате, як зазначають волонтери ,  в цих автівок  “всі чотири колеса працюють на перемогу”.http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/nimetski-mashini-dlya-ato-2152.jpg

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/nimetski-mashini-dlya-ato-2155.jpg

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/nimetski-mashini-dlya-ato-2157.jpg

http://galka.if.ua/wp-content/uploads/2014/10/nimetski-mashini-dlya-ato-2158.jpg