news-image: Франківські волонтери продовжують збирати допомогу бійцям на схід

 Зараз в штабі зібрано чимало провізії. Всю продукцію волонтери фотографують, описують та сортують. Крім того, все, що жертвують люди, заноситься в електронну базу.

Тож, вже цієї неділі вкотре відправлять чергову допомогу батальйону «Азов». Військові отримають продукти харчування, засоби гігієни, медикаменти, теплий одяг, військові дощовики, канцелярію, а також амуніцію.

Як розповів голова івано-франківської ГО «Патріот України» Сергій Сивачук в розмові з кореспондентом “Бліц-Інфо”, таку допомогу відправляють кожних 2 тижні.

«За 2 тижні якраз хлопці встигають спожити те, що їм було відправлено раніше. Коли назбирується велика кількість всього тоді ми відправляємо допомогу у Київський штаб батальйону «Азов». А звідти допомога відправиться туди, де в цьому є необхідність. Минулого разу нам вдалось відвезти 3,5 тонни. Оскільки зараз розпочався сезон збору урожаю, до нашої організації представники з районів та навколишніх сіл часто привозять великі партії городини та домашніх консервувань.Також доставляють допомогу великими партіями окремі підприємці, які зазвичай роблять це на анонімних засадах. Крім того, нам допомагає ІТ компанія, яка відкрила для нас логістичний центр, в якому займаються збором коштів. З їхньою допомогою минулого разу нам вдалось закупити 20 кевларових касок», – розповів Сивачук.

Крім того, волонтери даної організації організовували низку акції, які були спрямовані на підняття бойового духу та духовності військових. Зокрема, проходила акція написання листів для бійців. Також небайдужі люди малювали малюнки, які потім разом із допомогою відправлялись батальйону.

«Крім того, вчора вночі в батальйон виїхав один з прикарпатських священників, який виявив бажання бути військовим капеланом. Тож, ми передали йому духовну літературу, ікони, ладанки та хрестики, які нам приносили люди», – повідомив Сергій.

Якзауважує Сергій, раніше їхні волонтери збирали допомогу тільки батальйону «Азов», оскільки чимало членів їхньої організації в складі цього батальйону воюють зараз у зоні АТО.

Проте, цього разу допомогу розділять на дві частини. Адже, до них часто за допомогою звертаються добровольці, які ще тільки будуть відправлені в зону бойових дій. Зокрема, за зверненням бійців зі спецбатальйону «Івано-Франківськ», будуть сформовані вантажі для них. Тож, коли батальйон вирушатиме в зону бойових дій, він поїде не з «порожніми руками».

 

7

1

2

3

4

5

6

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSCN6212.JPG