Про це  повідомила директор КП “Міський рекламно-інформаційний центр” Вікторія Шахоріна.

За словами посадовиці, будиночки розраховані для довготривалої торгівлі на час новорічно-різдвяних і пасхальних свят, однак своєрідну апробацію вони пройдуть уже наприкінці серпня. Розміщуватимуться будиночки на вулиці Вітовського в центральній частині Івано-Франківська.

“Управління економіки та інтеграційного розвитку МВК виграло грант, за кошти якого і було розроблено будиночки. Їх передають нам на баланс. Перший раз ми встановимо їх на 30-31 серпня, коли проходитиме “Свято винограду”. Стоятимуть вони близько місяця, бо там будуть ще свята. Процес розбирання і складання їх доволі складний. Вони також охоронятимуться”, – розповіла директор КП.

Кількість ярмаркових будиночків, за словами Вікторії Шахоріної, поки що недостатня, однак вона припускає, що за кошти виручені із оренди перших 20 торгових площ, можна було спорудити вже на наступний рік додаткові.

“Ми зараз робимо попередні розрахунки щодо вартості оренди. Але вона буде в рази нижчою, ніж, скажімо, у Львові, де місячна оренда коливається в межах 12 – 15 тисяч гривень. На перший раз оренда у нас буде тільки для того, щоб окупити монтаж будиночка і догляд за ним, – зауважила Вікторія Шахоріна і додала, що “якщо ми йдемо в Європу і вважаємо себе цивілізованими людьми, то маємо подолати деякі труднощі, щоб місто стало кращим і нам було приємно відчути справжню ауру свята”.

 

Як повідомили в Управлінні економіки та інтеграційного розвитку МВК, вартість будівництва одного будиночка складає 14 тисяч 70 грн.