1

Декілька слів про тендери, торги та закупівлі в місті!
Нещодавно нам на очі потрапив проект рішення про «Про передачу майна» (http://www.mvk.if.ua/uploads/files/41395.pdf).

Сам проект ніяких емоцій не викликає – банальна передача комп’ютерного обладнання від Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою до Департаменту соціальної політики. Та кинувши оком на обладнання та його вартість.. трішки волосся дибки стало (дивіться таблицю). «Погугливши» та взявши за основу НАЙВИЩІ ціни, що пропонує інтернет, ми створили таблицю.

Різницю видно не озброєним оком. Звичайно, завжди варто враховувати моральне старіння техніки при таких розрахунках, адже коли те, чи інше обладнання тільки з’являється на ринку, його ціна може бути вищою в рази. Тож для повноти картини ми вирішили знайти коли все таки було закуплено це все.

Зайшовши на сайт комунального департаменту (http://komynalka.com.ua) далі у розділ «тендери», потім у «звіти», ви знайдете звіти по проведеним закупівлям.

Там є «ЗВІТ-про результати сервер 2016» №9 від 07.06.2016.(https://drive.google.com/…/0B4Uh1tTJQw7JSUdGeHZkcThIcjg/view)

Ймовірно саме це обладнання передає департамент, адже ціна в звіті збігається з ціною, що вказана в проекті рішення “Про передачу майна”. Згідно цьому звіту переможцем став приватний підприємець Припін Віталій Романович. Критерієм оцінки переможця були бали за ціну і становила вона 285291,00 грн. Для «зрадофілів» хочеться зразу зазначити, що торги було проведено згідно процедури і законів, тож до департаменту з цієї сторони не може бути жодних зауважень!

Нічого стверджувати чи на щось вказувати ми не будемо, а висновки по цьому питанню кожен може для себе сам зробити. Тож, шановна громадо, цікавтесь тим, що відбувається в місті, адже такі речі стосуються нашого з вами життя і потенційну різницю коштів можна було б витратити на соціальні потреби мешканців Івано-Франківська, – повідомляє Громадська організація “Контроль”.