Ми стартуємо з новим, важливим проектом..!

В середу 11.10.17р. ми починаємо втілювати проект комплексного, безкоштовного медичного обстеження і лікування учасників АТО в Центральній міській клінічній лікарні.

Запис буде проводитись в офісі Асоціації учасників АТО з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 17:00. 
м.Івано-Франківськ, вул.Шашкевича 2/14.
тел. 095 233 45 50

Першочергова пріорітетність – сім’ї загиблих, поранені, інваліди, багатодітні, малозабезпечені, інші учасники АТО.
Комплексне обстеження буде проводитись два дня на тиждень, середа-четвер з 08:30 год. Кількість- 10 чоловік в один робочий день.
Лікарі: Хірург, Терапевт, Невропатолог, Окуліст, Лор, Гінеколог, Масажист, ЕКГ, УЗД, Лабораторні аналізи, Флюрографія, і.т.д.
Відповідальний за процес завідуючий відділенням – Жидан Павло Михайлович.

Необхідні документи:
Паспорт, інд.код., УБД, Амбулаторна картка.

Програма буде діяти на щорічній, системній основі і буде включати в себе всі необхідні заходи, щодо якісного і своєчасного лікування наших бійців і їх сімей в одній із кращих клінік Івано-Франківська, де по факту присутнє практично все новітнє діагностичне обладнання із відповідними фахівцями. Плануємо охопити програмою 1 300 учасників АТО з м.Івано-Франківськ.

Вважаємо, що такі заходи вкрай необхідні для вчасного медичного обстеження, виявлення хвороб і подальшого лікування. Ми повинні дбати про своє здоров’я і нашої сім’ї..!
З Богом..!

P.S. Прохання до кожного з Вас і засобів масової інформації, максимально поширити, щоб кожен учасник АТО мав можливість скористатися програмою комплексного обстеження і лікування, – написав Vasul Andriyv.

Світлина від Vasul  Andriyv.

Світлина від Vasul  Andriyv.