За словами пані Кушніренко, проти присутності ЗМІ на нараді виступив лідер громадських активістів Роман Островський. Губернатор не заперечував, після чого учасники наради перейшли в іншу залу, не запросивши туди присутніх журналістів.

 «Лідер громадських активістів Роман Островський вимагав у голови ОДА провести нараду у закритому режимі і видалити журналістів з зали. Губернатор підтримав, але зазначив, що може порядкувати тільки прес-службою і комунальними ЗМІ. Їм прямим текстом заборонив висвітлювати нараду. Тут довелося виходити до мікрофону і тримати оборонну промову. Частина присутніх у залі підтримали, відтак журналістів залишили на нараді», – розповіла Наталія Кушніренко.

 Проте другу частину наради для журналістів зробили закритою.

 «Я передала інформацію і наш сайт Kurs.if.ua розмістив новину про те, що триває нарада і зацитував обласного воєнкома. Це використав Островський – він почав кричати в залі про журналістів, які написали негатив знову, що область – в п’ятірці найгірших за мобілізацією. Це була неправда, він перекрутив заголовок, у якому йшлося про придатність до військової служби. Роман Островський на підвищених тонах знову вимагав видалення журналістів. Ніхто з присутніх не читав іще цієї новини, люди відреагували бурхливо. Губернатор не з’ясовував ситуацію, а повідомив, що друга частина наради відбудеться без журналістів. Але з громадськими активістами. Після чого всі перейшли в іншу залу засідань. Не заходити туди нас попросив особисто губернатор», – зазначила пані Кушніренко.

 Роман Островський заявив пізніше що, «ми просили не висвітлювати дійство до його закінчення, а потім готові були дати всі пояснення».

 Редактор місцевого сайту «Бліц-інфо» Маріанна Огородник повідомила, що в неї активісти вирвали нетбук і дивились, що вона пише.

 Наталія Кушніренко вважає такі дії влади та активістів перешкоджанням журналістської діяльності та приховуванням інформації від журналістів.

 Нагадаємо, 13 січня представників чернігівських ЗМІ не пустили на розширену нараду проект обласного бюджету на 2015 рік та прогноз обласного бюджету на 2016-2017 роки, яка повинна була передувати обговоренню бюджетних питань на сесії обласної ради. Їх житомирських колег не пустили на брифінг Державної фіскальної служби у Житомирській області. На брифінг не пустили журналістів «Першого житомирського інформаційного порталу», телеканалу «ТВі», а також представники кількох громадських організацій. Окрім того, схожа ситуація трапилася і з сумськими журналістами, котрих не допустили на прес-конференцію начальника Головного управління Міндоходів в області.