himik
Михайло «Хімік» підтверджує, що приїзд 5-го територіального батальйону викликав резонанс на сході. «Бійці батальйону розповідали, що поряд з ними дислокується батальйон з Білої Церкви, то їм так і заявляли: «Поки вас не було тут – панувала тиша. Нас не чіпали. Після того, як взнали, що приїхали бандерівці – почалися обстріли», – коментує активіст.

Бійці розповіли йому, що за кожного вбитого бандерівця платять 3,5 тисяч доларів. До військових батальйону неодноразово підходили люди й просили бути обережними, адже за ними полюють. А ще наголошували, що така інформація дуже розповсюджена, тому слід бути дуже обережними.

«Це, звичайно, погано, тому що наш батальйон на сході як на кориді червона шматка для бика, – коментує ситуацію громадський активіст Олексій Драпак «Лютий», що теж повернувся із місця дислокації батальйону. – А з іншого боку – це підняло бойовий дух наших бійців, адже сепаратисти настільки бояться бандерівців, що за їхні голови оголосили нагороду і готові платити такі суми. І не має значення за якого – живого, мертвого чи пораненого».

Крім того, Михайло Бойчук розповідає, що звертався до людей українською мовою, говорив «Доброго дня». То у відповідь чув слова «Мы никогда не думали, что бандеры могут так спокойно и культурно разговаривать». «В них поширювали таку «рекламу», що якщо бандерівці приїдуть на схід, то всіх знищать», – підсумовує «Хімік».