news-image: Франківець пропонує використовувати термінали для поповнення рахунку як паркомати
 Про це чоловік написав у соцмережі Facebook, підтвердивши таку технічну можливість терміналів фотографією з іншого міста України, передає “Бліц-Інфо”.

«В одному з коментарів з приводу організації парковок в місті вчора пообіцяв показати фото парковки, практично обладнаної паркоматом. Виконую! Як бачите на фото: зліва – парковка на вул. Грушевського, а трохи правіше… думаю всім відомий апарат. Це – термінал оплати різних послуг. Від поповнення мобільного зв’язку до оплати комунальних послуг. Але чомусь там немає оплати парковки… Третє фото – такий самий термінал, встановлений в іншому місті України. Як бачите – там він чудово виконує функцію паркомата! Мало того: він ще й дає можливість власнику заробляти на інших видах платежів», -пише іванофранківець.

За словами активіста, ціна такого терміналу стартує від 1 тисячі євро. Але, їх не обов’язково купувати – можна просто орендувати.

«Тепер трохи про ту неправду, що пов’язана з купівлею цих апаратів. По-перше, вартість такого “дива” може починатись усього від 1 тис. євро. Є й дешевші. “Гугл в допомогу”, як то кажуть. По-друге, зовсім не обов’язково їх купувати. Існують варіанти оренди, а також можна домовитись з їх власниками (апаратів, що розташовані поблизу парковок) і, незначно їх змістивши, укласти договір на прийом платежів. Варіанти існують, як бачите. Ще б бажання з’явилося у відповідних посадових осіб», – зауважує наостанок Жиравов

 

1

2

3