Аах, як чудово франківський активіст сприйняв молоду заступницю Авакова

Франківський активіст Віктор Загреба прокоментував призначення нової заступниці Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, яке неоднозначно сприйняла українська громадськість, через молодий вік дівчини, про це пишуть Версії з посиланням на 0342.ua.

“Я вважаю її призначення заступницею міністра добрим рішенням, тому що, з мого досвіду спілкування і роботи, Анастасія — це візіонер, інтегратор, менеджер і комунікатор дуже високого рівня. І продуктивність у неї — як в автомобіля “Tesla” на фоні “Жигулів”. Я їй інколи відправляю листа о 00:45, і за 10 хвилин приходить відповідь. А інколи відповідь приходить о 6:00 ранку. Я не знаю, чи вона взагалі спить, і як вона витримує цей страшенно депресивний і потужний опір МВС-івського середовища. Але сам факт існування Насті в структурі МВС, її конструктивність та відкритість вже пару разів стримували мене від “все пропало!” і “пішло воно все!”, написав Загреба.

Інший прикарпатський активіст (журналіст Дорожнього контролю) Віталій Мацьоцький також звернув увагу на “розкішну” юну заступницю Авакова.

“Якщо гарно вчитись в школі, то можна в 24 роки стати заступником міністра МВС))) Напевне так?)))”, – іронізує Віталій Мацьоцький на своїй сторінці.

Нагадаємо, призначення 24-річної Анастасії Дєєвої заступницею голови МВС з євроінтеграції здійняло хвилю обурення у соцмережах.