Володимир Ідак, як сам каже, дуже небайдужий до суспільних процесів, які відбуваються в Україні. Він не раз був на Майдані, причому в найбільш драматичні періоди його існування. Коли почалися військові дії на сході України, допомагав коштами для створення безпілотних апаратів для військовиків.

А нещодавно Володимир вирішив внести свою лепту в покращення матеріально-технічного постачання правоохоронців, які виїжджали для виконання бойових завдань у прифронтовий Маріуполь.

«Я звернувся до своїх друзів-однодумців, які цю ідею підтримали, – розповідає Володимир Ідак. – Можу їх перерахувати: Богдан Демчина, Петро Шуплат, Олександр Микуляк, Ігор Данильців, Ярослав Повх – люди різних професій і уподобань.

Через знайомих міліціонерів, які вже були в зоні АТО, з’ясували, що необхідно найперше бійцям. Нам сказали, що є нагальна потреба в прицілах нічного бачення. Власне, ми придбали такий прилад і передали хлопцям, аби вони повернулися додому живі-неушкоджені. Я за натурою не воїн, я архітектор, відповідно в мене ментальність така, але якщо призвуть, то піду захищати Батьківщину.

Схиляю голову перед воїнами, які готові брати активну участь у таких подіях. Не тільки я – моя сім’я, мої батьки з пієтетом ставимося до таких людей».

Командир зведеного загону прикарпатської міліції Іван Кавінський подякував франківському архітекторові та його друзям за такий необхідний в бойових діях прилад, який допоможе врятувати міліціонерам здоров’я і навіть життя.