Відомі франківські блогери Олександра (sashaaBo) та Ігор Пустовіт (pustovit) поскаржилися у поліцію через цькування у мережі.

Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

На сторінці в Інтаграмі Ігор Пустовіт відзначив, що жінка віком 35-37 років, яка працює в Івано-Франківському медуніверситеті, разом зі своєю дочкою займається цькуванням його дружини, яка навчається у медичному виші, їхнього однорічного сина та його сім‘ї в цілому.

“Дочка є студенткою 1 курсу філологічного факультету Прикарпатського університету. Остання регулярно публікує світлини мого сина і подає їх у поганому світлі (то його ім‘я викривить, то спеціально зробить якийсь невдалий підпис). Також регулярно у її публікаціях та прямих трансляціях вона разом з мамою згадує мою сім‘ю, мого сина, мою дружину у нахабній формі.

Вчора ми хотіли поспілкуватися з цією жінкою, попросити її взагалі перестати згадувати нашу сім’ю, а також повпливати на доньку, щоб вона теж припинила публікувати світлини мого сина. Ми прийшли до неї в кабінет, але як тільки я сказав: «Добрий день», вона одразу ж викликала охорону, навіть не поцікавившись чому, власне, ми прийшли. Охоронець попросив нас вийти і виштовхував з кабінету, а я у той час намагався пояснити дорослій жінці, що займатися подібним у її віці, при посаді у такому закладі – це, як мінімум, неприпустимо, і ми подамо на неї заяву в прокуратуру. Я навіть був змушений підняти голос, тому що ця жінка закрила вуха, коли я їй це все говорив.

У нас є усі скріншоти публікацій фото та тексту, які нас ображають. Також знайдуться свідки, які бачили і читали це неодноразово. На жаль, у прокуратурі сказали, що з 2014 року вони не займаються такими справами, потрібно напряму звертатися у поліцію, що вже зробив. Я хочу висвітлити цю тему максимально широко, також попросити про публічне вибачення від вищезазначених осіб, а також усіх можливих компенсацій.

P.S. Я закривав на це очі півроку, але коли почались публікації про Данила – цього я вже не дозволю”, – написав чоловік і зазначив у коментарі Галці, що всі скріншоти передали поліції. Правоохоронці відзначили, що навіть вчорашнього фото маленького Данила на сторінці дівчини достатньо для відкриття провадження.

У поліції підтвердили, що надійшла відповідна заява.

Видання надає скріншоти з образами зі сторінки дівчини, на яку написали заяву.