parkovka

Депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Борзов розкритикував керівництво КП “Сервіс-Авто” за паркування автобусів на парковці на Привокзальній, 1. Мовляв, це порушує норми посадки-висадки пасажирів, а сама земельна ділянка відведена була під паркування легкового транспорту, а не рейсових автобусів.

“Наше івано-франківське підприємство “Сервіс-Авто” є одним із організаторів незаконних перевезень в Івано-Франківську. Ця інформація є вказана в протоколі міжвідомчої комісії, яка відбулася півроку тому. Коли розглядалося це питання на виконавчому комітеті 16 січня, то виконавчий комітет прийняв рішення доручити директору комунального підприємства “Сервіс-Авто” підготувати проект рішення про вилучення земельної ділянки із переліку спеціальних земельних ділянок, відведених під організацію і забезпечення паркування транспортних засобів”, – говорить Сергій Борзов. Депутат обурюється, що рішення виконавчого комітету не виконується уже протягом 7 місяців.

Заперечив Сергію Борзову на сесії міськради приватний перевізник Андрій Бабарикін. Підприємці висловили стурбованість постійним підніманням питання парковки на Привокзальній, 1 та винесенням на розгляд депутатів рішення про вилучення цього майданчика із затвердженого переліку паркувальних майданчиків КП “Сервіс-Авто”.

“На сьогоднішній день цей майданчик оформлений за усіма нормами, усі люди офіційно працевлаштовані. Схема організації дорожнього руху погоджена з департаментом ЖКГ і ДАІ. Кошти сплачуються на підставі договору про перерахунок. Тут немає жодної готівки, гроші йдуть відразу на рахунок “Сервіс-Авто”. Якщо цю паркову вилучити, то у нас, як у легельних перевізників, не буде законних підстав знаходитися на цій території. Це дасть можливість використовувати цю паркову для нелегальних перевізників”, – говорить кореспонденту КУРСу Андрій Бабарикін.