news-image: Франківський "Фронтовий вертеп" везе в АТО Ірода-Путіна та зелених чоловічків
 Ініціатором “Фронтового вертепу” стала родина Юрків. Сценарій написаний під події на Сході і з відповідними персонажами: Янгол, Чорт, зелені чоловічки, Ірод-Путін…

«Було бажання допомогти якось нашим воякам, які воюють зараз на Сході і не матимуть можливості у різдвяний вечір бути дома. Якось моя мама сказала, що написала сценарій “Фронтового вертепу”.  І я, заручившись підтримкою сільського голови, директора й художнього керівника облмуздрамтеатру Ростислава Держипільського, «самооборонівців» та капелана вирішила показати цей “Фронтовий вертеп” у зоні АТО», – зазначила організатор вертепу Христина Юрків.

Куди точно поїде вертеп, організатори не знають, адже лише за два тижні до виїзду «самооборонівці» складатимуть маршрут “Фронтового вертепу”.  Учасники не матимуть ні бронежилета, ні каски.

«Ми звичайні добровольці та готові до всього. Для нас захистом буде лише Бог», – кажуть актори.

Крім того, «вертепівці» варитимуть кутю для солдатів та роздаватимуть їм «теплі» подарунки. Тому просять усіх небайдужих франківців допомогти підготувати необхідні речі та відеозвернення.

За словами капелана Руслана П’ясти, воякам дуже важлива підтримка.

«Ми повинні донести до них світло, віру та надію. Для них це дуже потрібно. Тому ми їдемо і знаємо, що повернемося живі та здорові, бо з нами Бог», – зазначив о. Руслан П’яста.