Результат пошуку зображень за запитом "арешт"

“Я вже раніше розповідав про злочинну діяльність керівників та деяких працівників Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області. Мої звинувачення підтверджені в статті журналіста Марії Гаврилюк на сайті «Курс.іф» від 2 листопада, де на підставі офіційних документів доведено дії злочинної, бандитської організації на чолі з начальником Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Русланом Копчею. Слідчі з’ясували, що головний земельник Франківщини Р.Копча зі своїм родичем створили схему поборів з підприємців та начальників районних відділів Держгеокадастру. Я додав би сюди ще його заступника В. Семенюка, інспектора О. Гуменного та юристів Н. Воловець і Н.Гаврищук”, – написав Анатолій Прут.

ЧИТАЙТЕ:  Керівника Івано-Франківського обласного Держгеокадастру Руслана Копча підозрюють у поборах з підприємців і підлеглих

Анатолій Прут стверджує, що незважаючи на великий розголос незаконної діяльності вказаних осіб, ситуація на краще не змінилась.

“Ось лише один із безлічі прикладів: місцева прокуратура та слідчий звернулись до п. Р. Копчі про проведення колегіальних (з участю незалежних спеціалістів) замірів використаної по вул. Г.Мазепи, 35 А земельної ділянки. На думку незалежних експертів, забудовник вкрав земельну ділянку вартістю понад 5 мільйонів гривень, але Р.Копча відмовився проводити колегіальні незалежні заміри. А попередній висновок Держгеокадастру стверджує, що все в ажурі (бо все куплено «баблом»). Така злочинна оборудка проведена з допомогою влади та Держгеокадастру. І що, хтось покараний? Ні. Усе вирішується за хабарі (або за великі хабарі)”, – припустив Анатолій Прут.

З цього приводу голова ГО «Фонд захисту конституційних прав людини» звернувся до начальника СБУ в Івано-Франківській області Петра Дідуха та голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука, щоб вони вплинули на ситуацію.

“Є питання до начальника СБУ П. Дідуха та голови ОДА О. Гончарука: чому вказані «перевертні» не звільнені з займаних посад, чому вони до цих пір не за гратами? Кому вони вигідні на займаних посадах? Дайте відповіді панове, досить мовчати! Не зайвою буде більш жорстка позиція органів прокуратури. Хай прокурори визначаться нарешті: чи вони на боці бандитів, чи на боці закону?

Злочинна діяльність Р.Копчі, В.Семенюка, О.Гуменного, Н.Воловець, Н.Гаврищук та інших є не що інше як мародерство під час війни і судити їх потрібно по законах військового часу, як зрадників і подонків! І ще один дуже цікавий факт. На даний час Р. Копча відсторонений від займаної посади, але і дальше продовжує керувати Держгеокадастром. Можливо, п. Гончарук покладе цьому край?”, – додав Анатолій Прут.

Від редакції:

P.S:

П. Копча, якщо Ваш попередній висновок чесний, то чому ви боїтесь провести колегіальний замір земельної ділянки за адресо: вул. Мазепи, 35а. Доведіть свою правоту та порядність.