Результат пошуку зображень за запитом "гурт патроничі"

Свіжа платівка вмістила у себе десять авторських творів молодої команди загальною тривалістю трохи менше 40 хвилин

Роботу над даним релізом хлопці розпочали у повному складі у листопаді 2016 року, закінчивши запис своєї попередньої акустичної програми. Студійну роботу над представленим музичним матеріалом франківці провадили на знаній місцевій студії звукозапису Frost Magnetic Records. Про це пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

«Якщо говорити про цей альбом, то він суттєво відрізняється від нашого дебютника «Поки молоді» та, звісно ж, від акустичної добірки. У ньому можна почути нові для нас музичні елементи, як-то наприклад різні електронні семпли чи клавішні. Взагалі ця платівка нам самим дуже подобається. Особисто я не пам’ятаю такого випадку за останній час, аби всі учасники «Патроничів» так заходилися на одній позитивній думці. Матеріал диску «Знаєш.Чуєш.Бачиш» побудовано в єдиному спільному ключі, тому його сміливо можна називати концептуальним», – розповідає про новинку вокаліст гурту Андрій Гриньків.

Отже, новий лонг-плей «Знаєш.Чуєш.Бачиш» від «Патроничів» вже зараз можна вільно послухати у соціальних мережах, або ж, підтримавши гурт, за достатньо символічну суму, офіційно придбати його на сервісі Google Play.

Окрім того, музиканти планують видати представлений матеріал на фізичних компакт-дисках, які можна буде придбати під час стартуючого у березні концертного туру.

Робота над альбомом