Відомий своїми дивовижними, несподіваними але змістовними та необхідними арт-проектами івано-франківський художник-концептуаліст Мирослав Яремак у галереї “Арт на Мур” мистецького “Бастіону” представляє чергову художню акцію «ПАПІР. ГРАФІТ. ПРОФІТ». Звертаючи увагу на недосконалість і недорозвинутість українського арт-ринку, художник пропонує прослідкувати за цим сегментом художнього процесу, пропонуючи атракцію, художню гру, пишуть Версії.

Двотижнева подія «ПАПІР. ГРАФІТ. ПРОФІТ» наповнена виставкою оригінальних виставкових графічних аркушів, виконаних графітним олівцем на папері формату А3 і низкою авторських викладів, що стосуватимуться актуальної обраної тематики («Артціноутворення для «чайників»», «Мотивації набування артефактів», «Художники Станіславського феномену» та ін.)

Виставкові експонати – абстрактно-сюрреалістичні композиції виявляють високу технічну рисункову майстерність художника, утворюють художні образи пластичних об’єктів та просторів, що наповнені м`яким внутрішнім світлом, танцем ліній та плям, несподіваною делікатною ерочуттєвістю та імпульсивною недомовленістю, що безмежно динамізує творчу уяву уважного глядача. Подібні властивості є характерними для артефактів високої ліквідності. Художник свідомо демонструє питому властивість якісного твору до динаміки зростання його вартості та ціни стосовно затребуваної мистецької актуальності у часовій тяглості.

15 днів перебігу виставки артволюнтаристично обумовлюють щоденний аукціонний ріст суми авторського гонорару щодо оголошеної стартової суми. Передбачено авторський звіт у останній день арт-івенту.

Арт-акція «ПАПІР.ГРАФІТ.ПРОФІТ» відбуватиметься у галереї “Арт на Мур” від 11 год. 03.03.2017 до 17.03.2017 згідно графіку роботи галереї.