shevchenko_o

 Він викупив усі запропоновані «енергетичні» рекламні площі у Івано-Франківську та вирішив не розміщувати на них жодної політичної реклами, йдеться на офіційному сайті енергетиків.

“Під час виборів деякі кандидати поводяться нецивілізовано. Розміщення агітаційних матеріалів відбувається за межами правил та здорового глузду. Агітація клеїться там, де потім її жодними інструментами не віддереш, прибивається цвяхами до дерев, – зазначив Олександр Шевченко. – Тому, коли ми отримали листа від ПАТ «Прикарпаттяобленерго» з пропозицією долучитися до ідеї розміщення рекламних матеріалів на електроопорах, то відразу вирішили викупити рекламні площі на усіх опорах у обласному центрі і залишити їх чистими – ми не будемо клеїти на них наші плакати та агітаційні матеріали. Таким чином ми хочемо показати добрий приклад іншим кандидатам”.

 

Шевченко уклав відповідну угоду про розміщення реклами на опорах ліній електропередач з ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та перерахував на рахунок компанії зі свого виборчого фонду 5664 грн.

 

Енергетики встановили символічну вартість за розміщення одного плаката формату А4 на одній опорі ПАТ у розмірі 10 грн. Усі кошти, виручені від такої політичної реклами, після сплати податків, енергокомпанія перерахує на потреби АТО.