У середу, 22  жовтня, о 14:00 у Івано-Франківському вищому професійному училищі сервісного обслуговування техніки (вул. Гетьмана Дорошенка, 28Г) відбудеться інформаційна акція «Людина – не товар!». Акцію організовують БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» та департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

Мета акції – інформувати населення про проблему торгівлі людьми та звернути увагу на обставини, що тягнуть за собою неприємності – нелегальний перетин кордону, згода на нелегальне працевлаштування, «нелюдські» умови праці.

У актовій залі навчального закладу волонтери Карітасу розіграють міні-сценки, що будуть демонструвати різні форми торгівлі людьми – трудова та сексуальна експлуатації, примусове жебрацтво, «чорна» трансплантологія.
Також студентам розкажуть про безпечний перетин кордону, права та соціальну допомогу. Організатори акції закликають прийти на акцію та дізнатися більше про торгівлю людьми, аби в подальшому не дати себе обманути та вберегти своїх рідних, друзів та знайомих. Адже саме через брак інформації та довірливість тисячі українців щороку потрапляють у тенета торгівців людьми.

Акція триватиме з 14:00 до 15:00.