Музику до нового кліпу BRUTTO написав композитор з Івано-Франківська (ВІДЕО)

Режисером нового кліпу став Дмитро Авдєєв, який також працював над відео на пісні «12 Обезьян», «Вечірнє сонце» і «Чайка». Зйомки відбувалися на пляжі під Одесою. Драматургія кліпу побудована на невеликій кількості локацій, але глибокій грі акторів і символізмі подій у кадрі. Усі три головні ролі зіграли члени родини фронтмена BRUTTO – сам Сергій Міхалок, його дружина Світлана Зеленковська і син Макар. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Соліст гурту сказав: “Текст для “Годзе” – це наш маленький, сімейний “Улисс”. Макарко з’явився на світ майже одночасно з BRUTTO і деякі ідеї і сенси колективу є для нас особистими, майже сакральними.

Подорожуючи як Пілігриммі по світі, ми із Зелей навчилися приховувати від сторонніх хвилювання за Макара, за інших дітей, за наше майбутнє. Але в кліпі ми постаралися показати ту атмосферу, в якій ми знаходилися в перші роки становлення BRUTTO.

Зараз головні бурі позаду і ми віримо, що саме наші діти дають нам сили йти своїм шляхом навіть в найтемніші часи. До речі, хоча Макар плаває з двох років, ми все-таки майже не грали хвилювання під час зйомок на баркасі, адже Чорне Море було того дня дуже неспокійним. Усі стихії за нас”!

Кліп більше нагадує не ілюстрацію до пісні, а повноцінний короткометражний фільм. У основу історії кліпу лягло бачення Сергієм Михалком життю як такому. Саме тому автори свідомо залишили відкритий.


«Годзе» – заключна пісня альбому «Рокі». У кліпі використана не оригінальна версія треку, а оновлена. Автором нового аранжування став відомий композитор з Івано-Франківська Роман Григорів.

«Надзвичайно приємно і цікаво було нарешті попрацювати разом із BRUTTO! Ми натхненно записували пісню «Годзе», яка стала для нас особливою. Думаю, в контексті альбому вона вирізнятиметься своєю музичною мовою. Сергій Міхалок завжди вражає своїм мотивуючим саундом, глибоким мелосом і постапокаліптичним драйвом. Але у пісні «Годзе» поєдналися камерна лірика і нескінченно жива енергія.

Якось мені подзвонив Сергій і запропонував зробити разом пісню. До виходу альбому було не так багато часу. До того ж ми були неймовірно зайняті гастролями NOVA OPERA та організацією PORTO FRANKO 2017 в Івано-Франківську, але це не завадило створенню пісні «Годзе». Сподіваюся, що це лише початок творчої співпраці з реально крутими BRUTTO!», – прокоментував спільну роботу автор аранжування Роман Григорів.