Організатори заходу, а саме комунальне підприємство “Рекламно-інформаційний центр”, обіцяли провести в місті різдвяно-новорічний ярмарок за європейським зразком.

Але, хороша на перший погляд ідея була реалізована з українським колоритом.

В багатьох будиночках продається продукція алкогольного спрямування. Гуцульські настроянки, Меди питні сокиринські, бальзам “Імператор” і інші алковмісні напої в першу чергу пропонуються споживачам, – пише франківце в соцмережі  Yuri Kryven

Зазначимо, що згідно із українським законодавством для продажу алкогольних напоїв потрібно мати спеціальну ліцензію. Крім того, забороняється реалізація міцних напоїв у так званих МАФах (малих архітектурних формах), якими є дерев’яні будиночки.

Алкоярмарок не обмежився територією Вічевого Майдану і розповзається по всьому центру. Деревяні хатинки (щоправда вже іншої форми) встановили вже і біля Ратуші.

Поява великої кількості алкогольних напоїв у центрі міста доводить, що влада не дбає про здоровий спосіб життя і під тиском окремих підприємців навязує мешканцям міста саме такий формат святкувань.

Організатори не виконали ще однієї обіцянки. Запевнили, що на ярмарку будуть виключно місцеві виробники. Зокрема, серед місцевих ми побачили і торгову марку мережі кавярень “Street coffee”.

Також не зовсім зрозуміло, яку продукцію представляють нічні клуби “Пасаж Гартенбергів” та “Ельдорадо”.

Найцікавіше, чи знають європейські грантодавці про те, як наша міська влада специфічно використовує їхніх щедрий подарунок?