Сверидов вимагає скасувати рішення виконкому від 27 січня 2015 року, який забороняє йому проводити будівельні роботи на горищі будинку.

Варто зазначити, що цьому будинку вже 130 років.

Мешканці будинку зазначають, що коли Сверидов збирав підписи на дозвіл приватизувати горище, то там нічого не згадувалось про його реконструкцію та подальше приєднання до квартири. Мовляв, підписи їхні, але сам дозвіл – підробка. Окрім цього, дозвіл не був нотаріально завірений.

В підтвердження того, що на будинку проводиться реконструкція, мешканці надали відеозапис будівельних робіт. Суддя Бабій долучила доказ до справи.

Про будівництво нам ніхто не повідомляв, – розповідає пані Юркевич, одна з мешканців будинку. – Він (Михайло Сверидов – ред.) казав про приватизацію та реставрацію горища, а почав будівництво і цим нас обманув. Я робила євроремонт у своєму помешканні і через цю реконструкцію у мене потріскали стіни.

Натомість представник Сверидова у суді наголошувала, що всі документи – законні. Вона вважає рішення виконавчого комітету неправомірним, оскільки воно не було обґрунтоване належним чином. Тоді, зазначимо

виконавчий комітет приймав рішення з подання прокуратури Івано-Франківська, до якої, в свою чергу, звернулись мешканці будинку.

Правоохоронці взяли на експертизу дозвіл з підписами, однак мешканці будинку не вважають таку експертизу об`єктивною, оскільки, за їх словами, там експертом працює родичка Сверидова. Мешканці вимагають проведення експертизи у Києві.

Після пояснень сторін суддя оголосила перерву. Наступне слуханеня у справі відбудеться у грудні.

Як повідомлялолось раніше, на будинок, який є пам’яткою архітектури місцевого значення, ОДА у 2008 році для його укріплення вже виділяла 400 тисяч гривень.

Тепер такі кошти навряд знову зможуть надати, хоча станом на сьогодні знос будинку 85%.