news-image: Франківського підприємця, який продавав дешевше горілку, оштрафовано на 27 тисяч гривень
 Зокрема, торгівля здійснювалася кілька днів без відповідної ліцензії та за цінами, нижчими, ніж встановлені законодавством. Відповідно, за такі порушення нараховано штрафних санкцій в сумі 27 тисяч гривень, інформує прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Як виявилось, відповідна ліцензія, що дає право на продаж алкогольних напоїв в магазині, закінчила термін дії, а нова була отримана лише через декілька днів. За цей час торгівля алкоголем в цьому закладі торгівлі не припинялась. За це порушення підприємцю доведеться сплатити  17 тисяч гривень.

Крім того, горілку тут продавали за ціною 39,50 гривень за пляшку, при мінімальній ціні 39,90 гривень, яка діє з 1 серпня поточного року. За цією ціною і вище зобов’язані продавати алкогольні напої, а в разі порушення цих вимог застосовуються штрафні санкції в розмірі 10 тисяч гривень.

Отримати вигоду від незаконної торгівлі алкоголем власниці магазину не вдалось. Натомість, від таких протиправних дій виграє бюджет, який поповниться на суму 27 тис. гривень.