Тарас Ковалик і Зеновій Сосяк.

Тарас Ковалик і Зеновій Сосяк.

Київські волонтери забезпечили продукти і піч-“буржуйку”.

Франківський волонтер Зеновій Сосяк та пластун і доброволець “Айдару” з Тернополя Тарас Ковалик перегнали машину в зону бойових дій. Тарас Ковалик, який лікувався після поранення, повернувся до батальйону “Айдар”, що дислокується у Щасті. Там залишили й частину продуктів – для бійців батальйону. А Зеновій Сосяк доставив автомобіль до Лисичанська, де передав у розпорядження мінометників 4-го механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.

“За Харковом, на заправці, – розповідає Зеновій Сосяк, – до нас підійшов чоловік, Миколою назвався. Певно, побачив, що Тарас у формі… І каже: хлопці, вас не треба заправити? Заправив нас на 300 гривень, купив кілька блоків цигарок для бійців. Отакі в нас там є люди. І волонтери в Харкові дуже багато роблять для армії”.

У Лисичанську автомобіль у франківця прийняв лейтенант, заступник командира мінометної батареї Тарас Гривул.

“Хлопці з передової за машиною приїхали аж чорні – від диму. Кажуть, обстрілюють їх жорстко. У Лисичанську також постійно чути вибухи, над містом хмара диму, запах у повітрі постійно такий – наче від петард, – розповідає Зеновій Сосяк. – Тарас дуже дякував Іванові Гаврону, бо їхню машину якраз кілька днів тому знищило прямим попаданням міни…”

За словами волонтера, сьогодні на передовій бійцям вкрай потрібні грілки. На Донбасі стоять морози до -30°, хлопці мерзнуть в караулах, на блокпостах.

“Такі хімічні грілки, які роздавали рік тому на Майдані, зараз би дуже згодилися”, – каже Зеновій Сосяк.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/o/sosiak2.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/o/sosiak3.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/o/sosiak4.jpg