Івано-франківський підприємець заперечила звинувачення у спекуляціях на війні та назвала себе справжнім патріотом

Перше, що сказала підприємець у розмові з журналістом, те, що вона не є шахрайкою, у неї є всі дозволи та документи на розповсюдження такої “вітамінної продукції”, а також вказала, що вона впродовж свого життя чесно працювала і є патріотом України, не зважаючи на те, що робом вона з інших країв.

“Мені дуже образливі ті звинувачення, які прозвучали у мій адрес. Я все життя чесно працювала і не боюсь жодних перевірок. Навіть соромно за таке” – каже Маргарита Пархоменко.

Вона зазначила, що препарат, котрий компанія планує передати бійцям для підтримки здоров`я, був розроблений ще в радянські часи за держзамовленням для спортсменів та військових.

Щодо вартості “вітамінів”, підприємець відзначила, що справа у подорожчанні.

“Ще до 6 грудня 2014 року оптова ціна, за котрою ми закуповували ці вітаміни, становила 39 гривень. Вже сьогодні, тобто, починаючи з 6 грудня того року, вартість препарату зросла до 63 гривень. Але при закупівлі великої кількості препаратів компанія надає 5%-кову знижку, тобто, зворотній бонус, значить ми зможемо витратити лише 60 гривень за одну упаковку” – пояснює пані Маргарита.

Галка” зателефонувала до кількох розповсюджувачів цього препарату. Нам були названі ціни: 50 гривень, 53 гривні, 50 гривень. Проте, продавці зазначили, що вартість на препарат може зрости. Вони відмовились також прокоментувати, чи ціни з нового завозу, чи це вартість продукції зі старої поставки.

Маргарита Пархоменко зауважила, що 17 січня компанія вирушає у Дніпропетровськ, де пройде семінар компанії.

“Ми перш за все відвідаємо військовий госпіталь, де й плануємо залишити ці вітаміни. До мене звернувся один з “кіборгів”, що служить у Донецьку (він зараз повернувся з ротації), і сказав, що в Дніпропетровську є його друг, якому можна залишити вітаміни і він передасть їх бійцям” – каже підприємець.

Вона зазначила, що препарати залишаться в госпіталі, а отже можуть прийматися під наглядом лікарів.

Також, Маргарита Пархоменко, що за благодійну діяльність компанії військовий батальйон “Азов” висловив особисту подяку їй.

Громадський активіст, іванофранківець Тарас Дем`янів, котрий запідозрив спекуляційну діяльність фірми, повідомив, що перевірятиме інформацію щодо батальйон Азов та візьме на особистий контроль таку “благодійність” компанії “Примафлора ІФ”.