DSC_1178

Івано-Франківськ став одним із міст, яке обрали для реалізації в Україні європейської програми «Хет-трик». Ця програма передбачає створення та розвиток інфраструктури спортивних і тренувальних майданчиків, у першу чергу для розвитку масового і дитячого футболу. В західному регіоні такі стадіони мають побудувати також в Чернівцях і Рівному, пишуть Версії.

«Наша область в числі перших включилася в програму «Хет-трик», – заявив в інтерв’ю газеті «Галичина» голова обласної федерації футболу Тарас Клим.

Згідно з новими умовами перед місцевою владою поставили завдання теж зробити фінансовий внесок у програму.

«Про будівництво спортивної споруди підписано п’ятисторонній меморандум з числа трьох гілок влади, обласної федерації та ФФУ. Зобов’язання місцевої влади — проведення підготовчих робіт і будівництво підоснови під штучне поле розміром 105х68, які якраз нещодавно розпочали, – зауважив голова обласної федерації футболу. – Ми стовідсотково впевнені, що такий стадіон в Івано-Франківську буде. Зважаючи на темпи робіт, порівняно з Чернівцями і Рівним, він буде одним із перших в Україні. А коли саме його буде здано в експлуатацію, не від Клима залежить, а від будівельників, з якими федерація уклала угоду».

УЄФА через рахунки ФФУ в гривневому еквіваленті виділила 8,5 мільйона, а міська і обласна ради — приблизно 5-6 мільйонів.

«До речі, діти міських шкіл, і передусім спортивних, займатимуться на ньому безплатно», – додав Клим.