news-image: Франківський стоматолог-різник був "чорним трансплантологом"?
Про це під час зустрічі за пресою повідомили матерів убитих Лариса Кучерак та Галина Струтинська, передає кореспондент «Бліц-Інфо».

«Останній дзвінок від сина був 4 жовтня. Він повідомив, що незабаром повертається додому. До 12 листопада ми його шукали. Тоді нам повідомили, що знайшли два трупи. 13 числа нам повідомили, що можна прийти на впізнання. 21 листопада ми його поховали. Очікування були різними – коханка, просто втеча, від’їзд в АТО, але ніхто не очікував такого», – розповіла мати Антона Кучерака.

В свою чергу, мати іншого вбитого Галина Струтинська зазначила, що мотивом, за версією правоохоронців була ревність до коханої стоматолога.

«6 вересня моєму синові хтось подзвони і попросив вийти, він сказав, що не хоче, бо йому завтра на роботу. Наступного дня він пішов на ОТБ «Галичина», де працював оператором, і більше я його не бачила. З вбивцею вони часто випивали і ніби дружили. Два місяці ми його шукали і надіялися на різне. Мотив вбивства в міліції мені пояснили як через ревність», – пояснила мати Ігора.

Втім, родини загиблих припускають, що можливий і інший мотив, адже в обох випадках вбивця діяв за однаковою схемою – вирізав серце та печінку.

«Це були акуратні надрізи скальпелем. Якби все було так як кажуть – через п’яну бійку, то такого б не було. Тим більше медексперти сказали, що розчленування, яке зробив цей маніяк має відбуватися при допомозі ще когось. Сам такого не зробиш. Тому, на нашу думку, до вбивств може бути причетна і дівчина, через яку ніби й трапився інцидент. Можливо, навіть, одним із мотивів є трансплантація органів, адже вони зникли», – припустила Лариса Кучерак.