Адвокат, партнер і керівник департаменту господарського та цивільного судочинства юридичної компанії “Моріс Груп” Андрій Савчук був висунутий до Ради громадською організацією Асоціація Правників України.

Згідно зі статтею 87 Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, Громадська рада доброчесності утворюється з метою сприяння Вищій кваліфікаційній комісії суддів України у встановленні відповідності судді (кандидата на посаду судді) критеріям професійної етики та доброчесності для цілей кваліфікаційного оцінювання, Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Громадська рада доброчесності складається з двадцяти членів.

Рада збиратиме, перевірятиме і аналізуватиме інформацію про суддів та кандидатів на посаду судді. Цю інофрмацію Рада надає Вищій кваліфікаційній комісії суддів України (ВККСУ).

За наявності відповідних підстав Рада надає Вищій кваліфікаційній комісії суддів України висновок про відповідність судді чи кандидата на посаду судді, критеріям професійної етики та доброчесності (додається до досьє кандидата на посаду судді або до суддівського досьє)