Результат пошуку зображень за запитом "Мох гнатів"

Користувач ФБ Illia Karasiuk  порівняв продюсера і менеджера франківської команди Familia Perkalaba Олега Гнатіва з актором Данилком, який виступає в ролі Вєрки Сердючки.

“Наскільки цікава і креативна людина може робити з себе блазня для купки західно- і центральноукраїнських маргіналів… жаль…замість бути чимось на кшьалт данилка чи абощо написав би якусь вумну книжку, йому є ж що розказати”, – такий пост виклав у себе на сторінці Illia Karasiuk (орфографію оригіналу збережено).

Олег Гнатів відгукнувся на пост наступним чином: “це про мене один х.й не побоявся правду сказати.я канєшно же забанив п..са, бо нетерпимий до чужої думки.так шо ви ті хто мене ненавидит, праві. правда від ненависті онко буває.ну але то вже ваші діла.будьте здорові кіко можете. дай вам боже більше чим мені”

Це вже не перша провокаційна публікація Illia Karasiuk, який боїться показати справжнє обличчя (в профілі жодної фотографії).

13 червня він написав наступне: ” #Андрухович – підар #Винничук – аутист #Жадан – чмошний москаль #Дереш – тьолка Андруховича #Кокотюха – екзистенс”. Схоже дописувач 1989 року народження (якщо вірити  даним на його сторінці) шукає скандальної слави, обгиджуючи все, що навколо нього.