sud_ifmsifo

 Під час з’ясування обставин справи, суду вдалось встановити, що підсудний зірвав з шиї потерпілої ланцюжок із золота 585 проби, вагою 11,42 грама, вартістю згідно довідки НБУ 3257 грн. 67 коп. та підвіску із золота 585 проби, загальною вагою 3,39 грама, вартістю згідно довідки НБУ 967 грн. 03 коп, після чого з місця вчинення злочину втік.

У судовому засіданні обвинувачений  свою вину у скоєному визнав повністю та підтвердив обставини вчиненого злочину відповідно до викладеного. Так, обвинувачений суду показав, що 29.07.2014 року на перехресті вулиць Гетьмана Сагайдачного та Урожайної в м. Івано-Франківську зірвав з шиї раніше невідомої потерпілої золотий ланцюжок з підвіскою і з викраденим майном втік. У вчиненому розкаявся, просив суд суворо його не карати.

Призначаючи покарання обвинуваченому, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, дані про особу обвинуваченого, який вважається несудимим, не працює, позитивно характеризується, одружений, має двох неповнолітніх дітей, відсутність претензій матеріального характеру зі сторони потерпілої та обставини, що обтяжують і пом’якшують його покарання.

Врахувавши всі обставини даної кримінальної справи, Івано-Франківський міський суд засудив чоловіка до одного року позбавлення волі.