Про це розповіли активісти, що чергували біля “карткового будиночка”, який на честь річниці Єврореволюції сьогодні вночі спорудили франківські активісти на Вічевому майдані.

За словами чергових на площі, начальник управління молоді і спорту ОДА, колишній “голос франківського Майдану” Роститлав Микитюк вранці наказав змістити інсталяцію. В іншому разі обіцяв розвалити її особисто. Микитюк вважає, що “картковий будиночок” заважатиме офіційним заходам з ушанування річниці Єврореволюції, які влада запланувала сьогодні на Вічевому майдані.

Нагадаємо, “картковий будиночок” – це інсталяція, яку опівночі спільно з відомим художником Миколою Джичкою спорудили з піддонів для бочок активісти Євромайдану, що першими вийшли на площу в Івано-Франківську рік тому. “Картковий будиночок” символізує крихкість і умовність здобутків революції, яка змінила обличчя в системі, але не змінила саму систему. Всередині будиночка активісти “поселили” велику іграшкову мавпу, яка натякає чи то на Януковича, якого зніс Євромайдан, чи то на політиків, які прийшли до влади на хвилі революції. Не дивно, що інсталяція не сподобалася новим чиновникам.