Івано-франківському живописцю і графіку Андрію Шабуніну з нагоди Дня Незалежності Присвоєння указом Президента було присвоєно звання Заслуженого художника України.

Андрій Шабунін ― учасник численних вітчизняних та близько 100 міжнародних виставок, бієнале, трієнале. Має заслужені мистецькі нагороди, отримані в Канаді, Польщі, Італії, Іспанії, США, Великобританії. Етнічний росіянин (народився в місті Нев’янську Свердловської області в Росії), який давно пустив коріння в український ґрунт, та чи не найактивніше з-поміж прикарпатських митців висвітлює тему козаччини та шевченкіани.

Андрій Шабунін ― член Національної спілки художників України з 1989 року.
Щоправда, як повідомив на своїй сторінці у ФБ  художник Ігор Роп’яник, “подання щодо присвоєння йому почесного звання зробила, як не прикро, не Спілка художників, а… голова ОДА Олег Гончарук. За словами Андрія, керівництво Спілки все робило для того, аби він не отримав цього звання. Така ось ложечка дьогтю”.
Справжні друзі, колеги і шанувальники  таланту Андрія Шабуніна, бажають художнику успішного творчого лету і щедрої мистецької долі.