Про це у коментарі «Галицькому кореспонденту» розповів директор департаменту будівництва Івано-Франківської ОДА Василь Сенів.

 

Зараз на вулиці Набережна, на ділянці між Береговою та Флотською (зі сторони ІФНТУНГ), працюють інженерні служби. Проводяться геодезичні роботи, а також служби управління експлуатації газового господарства та служби водоекотехпрому з метою впорядкування всіх «моментів», пов’язаних із дорожнім полотном, – повідомляє журналіст «ГК» з місця ремонту.

 

«Ми зобов’язали всі служби в найкоротший термін зробити ревізію інженерних мереж, а саме – до кінця поточного тижня, відтак одержати від них гарантії що на дорозі, де буде проводитися капітальний ремонт, жодних проблем по їхніх мережах немає», – наголосив Василь Сенів.

 

Фактично вже завтра, 7 жовтня, розпочнеться поетапний капремонт багатостраждальної дороги, який буде проводитися на трьох ділянках. Перша, найбільш проблемна ділянка – від кільця Мазепи-Крихівці до вул. Ленкавського, друга, де зараз, власне, проводяться інженерні роботи – від вул. Ленкавського до вул. Берегова, третя, найменш проблемна – від вул. Берегова до моста вул. Галицької.

 

«Відповідно до плану-графіка, погодженого з генеральною і субпідрядними організаціями, ремонтні роботи в межах першого етапу фінансування, а саме – 25 млн грн, які ми опануємо в межах цього бюджетного року, мають бути реалізовані до 1 грудня 2014 року», – додає директор департаменту будівництва Івано-Франківської ОДА.

 

Нагадаємо: 26 вересня було підписано угоду з генпідрядною організацією про початок виконання ремонтних робіт на вулиці Набережна. Договір підписано з ТзОВ «Будівельна компанія Трейд Захід Буд» – офіційним переможцем тендеру. Сума кошторису складає 38 млн 130 тис. грн.