На сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська небайдужі зареєстрували три клопотання до влади врішити “сміттєву проблему”.

“За короткий відрізок часу Івано-Франківська область завдяки сміттю що завозиться зі Львова почала перетворюватись на сміттєзвалище. Ледь не щодня ЗМІ публікують фото хаотично розвантаженого по зелених зонах сміття. Задля того щоб попередити екологічну катастрофу, та не дати перетворити Івано-Франківську область на сміттєзвалище прошу:

– Заборонити приймати сміття на Івано-Франківські полігони! Оскільки даним дозволом прикриваються для того щоб завозити сміття у область!

– Надати громаді Івано-Франківська звіт: скільки сміття ще можуть прийняти діючі полігони, та ні скільки років розрахована ця кількість.

– Звернутись до ОДА з проханням повної заборони завезення та територію області Львівського сміття!”, – йдеться у петиції під назвою: “Не приймати на полігон сміття зі Львова”.

У петиції “Сміттю зі Львова не місце в нашому місті та області!”  громадяни вимагають “Негайно вжити заходів щодо недопущення перетворення міста та області на сміттєзвалище Львова”.

А у клопотанні “Повернути все сміття у Львів” автор описав сміттєву купу, привезену з Львівщини, довжиною 150 метрів у селі Микитинці.

“У Микитинці привезли 120 тонн львівського сміття. Львівське сміття “приїхало” і у с. Микитинці, що біля Івано-Франківська. Депутат сільської ради, головний інспектор з охорони публічного порядку муніципальної варти Богдан Щербанюк каже, що довжина сміттєвої купи – близько 150 метрів, привезли її в ніч з п’ятниці на суботу, орієнтовно, два вагони сміття важать 120 тонн. Доказом того, що це саме львівське сміття, є клаптик паперу зі львівського університету ЛНУ. ім. Івана Франка про “наказ та зарахування студента”. Знайдений уривок із документа прокурора Галицького району Львівської області. Серед сміття – львівські газети та стрічка “Львівщина-фабрика Європи”. Сміття на території села знайшли місцеві мешканці”, – йдеться у петиції.

Читайте також:

Як виглядає “львівське” сміття у Микитинцях із висоти пташиного польоту (фото)

Епопея з львівським сміттям на Прикарпатті: пізно пити «Боржомі», коли нирки відмовили