Авторами фільму про життя добровольців у зоні АТО стали Леонід Кантер та Іван Ясній, а участь у зйомці брали їхні побратими із Нацгвардії.

 

Сюжет фільму – це своєрідний щоденник про важкі будні бійців на сході нашої країни, про геройство звичайних рядових солдатів та ганебну поведінку їхніх комбатів.

 

Під час зйомок фільму на авторів чинився тиск з боку керівництва, але їм вдалося врятувати стрічку та презентувати її глядацькій аудиторії. Після показу глядачі та преса зможуть поспілкуватися з автором, дати оцінку фільму та поставити запитання.

 

Також, ініціатива Заради Життя (forlife.if.ua) на площі біля Люм’єру з 11 до 15 год буде проводити благодійну ярмарку, спрямовану на підтримку українських військових.

 

Всім бажаючим пропонується відвідати виставку фотографій зі Сходу України від Петра Задорожнього, скуштувати смачну домашню випічку, принести власну випічку для продажу та допомогти зі збором коштів, принести теплі речі, щоб допомогти військовим зігрітися під час осінньо-зимових холодів.

 

Кошти, зібрані з показу фільму та ярмарки, будуть спрямовані на підтримку українських військових, а також миротворчих мистецьких заходів та фільмів.