sud_ifmsifo

Про це кореспонденту  розповіли мешканці мікрорайону.

Як розповіли мешканці, дану позицію мешканців м-ну Пасічна повністю було підтримано міською радою у зв’язку із чим, було прийнято рішення №1265-40 від 24.12.2013р. «Про заперечення у поновленні договору оренди землі».

Крім того, міською радою 29.03.2014р. прийнято рішення №1455-45 «Про оформлення та надання в постійне користування земельних ділянок юридичним особам», яким дано дозвіл на складення проекту землеустрою щодо відведення Івано-Франківській міській раді земельної ділянки на вул.Галицькій орієнтовною площею 1,2 га для обслуговування скверу.

Незважаючи на активний громадський спротив ТОВ «Тора-10» прагне отримати в користування вказану земельну ділянку для проведення її забудови.

Господарським судом Ів.-Фр. області буде проведено чергове колегіальне слухання у справі №909/964/14 за позовом ТОВ «Тора-10» до Івано-Франківської міськради щодо:

– визнання за ТОВ «Тора-10» права користування земельною ділянки повул. Галицькій та Витвицького (вздовж дамби);

– визнання недійсним рішення Ів.-Фр. міської ради «Про заперечення у поновленні договору оренди землі» від 24.12.2013р.;

– зобов’язання укладення Ів.-Фр. міською радою додаткової угоди із ТОВ «Тора-10» про поновлення договору оренди земельної ділянки повул. Галицькій та Витвицького (вздовж дамби).

Небайдужих франківців та представників преси запрошують прийти на судове засідання, яке відбудеться 17 грудня в міському суді Івано-Франківська. Початок судового засідання о 10 год. 30 хв.