бруківка 3

Про це повідомив один з підписників спільноти «Типовий Франківськ».

«Ну що за люди такі, ми кладемо бруківку по вулиці Хоткевича ще учора ввечері палети з бруківкою були повні, а сьогодні зранку містичним чином бруківки поменшало. Не треба так люди, це ж для вас робиться!»,  – йдеться в повідомленні.

бруківка2

Випадки крадіжки мешканцями бруківки непоодиноків. В коментарях до повідомлення інші франківці зауважують, що схожу ситуацію спостерігали під час ремонту вулиці Шевченка.

«Йшов з друзями наприкінці літа з парку Шевченка, побачили як якісь мудаки з палет бруків в кульки пхають! Підійшли, і дали тими кульками по голові. Самі крадуть, а потім возмущаються, що корупція і країна бідна. Треба починати з себе!», – коментує пост про викрадення бруківки ще один підписник «Типового Франківська».

Варто зазначити, що в рамках ремонту вулиці Хоткевича, крім заміни дорожнього полотна передбачено також облаштувати тротуари тротуарною бруківкою (загальною площею 3800 м2), встановлення дорожніх знаків, нанесення дорожньої розмітки по всій довжині вулиці та влаштування заїзної кишені для зупинки громадського транспорту біля торгового центру «Велес».

При умові фінансування за виконанні роботи, ремонт вул. Хоткевича планують завершити до кінця 2014 року.

бруківка1

бруківка