http://expres.ua/gfx/news/taryf_teplo.jpg

Усі теплогенеруючі об’єкти працюють стабільно без будь-яких зривів в роботі. Здійснюється постійний моніторинг теплових мереж, контроль будинкових систем опалення на предмет виявлення витоків та виникнення аварійних ситуацій з метою негайної їх ліквідації, пишуть Версії  з посиланням на Фіртку.

З жовтня 2016 року ДМП «ІФТКЕ» укладено договори на постачання природного газу з НАК «Нафтогаз України» для виробництва теплової енергії на потреби населення та бюджетних організацій.

Договір на природний газ для забезпечення теплом інших юридичних осіб НАК «Нафтогаз України» не укладено, а також заблоковано укладання договорів з іншими газопостачальними підприємствами.

Наразі на березень місяць підприємству лімітів споживання природного газу не виділено.

Заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка зазначила, що дана ситуація потребує невідкладного врегулювання.

“Сьогодні теплопостачальні та теплогенеруючі підприємства опинилися у вкрай складному становищі, оскільки різко зросла заборгованість населення за спожиті комунальні послуги, – наголосила Марія Савка. – Наразі маємо докласти максимум зусиль для завершення опалювального сезону, зокрема, розробити алгоритм дій для погашення заборгованості перед підприємствами та заведення лімітів газу на поточний місяць”.

За підсумками наради керівникам фіндепартаментів ОДА та міськради доручено взяти на особистий контроль своєчасність проведення бюджетними установами розрахунків за спожиті енергоносії.