1

Про це пишуть Версії

Дорогі мешканці! В прикру ситуацю, в яку я потрапив сьогодні, може потрапити кожен із Вас.

Рухаючись на власному авто по вул. Залізничній, мені потрібно було зупинитись в даному районі і піти по особистим справам. Я зупинив свій ТЗ на Залізничній 35 поруч з іншими припаркованими авто біля магазину ” Метиз “(Засоби Кріплення) і пішов по власних справах…
Повернувся до автомобіля через півтори години, помітив, що в моєму авто спущене колесо. Відкрутили ковпачок, зажали ніпель і таким чином було спущене колесо тз. Добре, що хоч ковпачок закрутили на місце, хоча не встигли докрутити…….

Так, як поруч є магазин “Метиз”(Засоби Кріплення), я зайшов туди і запитався у працівників, чи вони не помітили когось підозрілого поруч з моїм авто. У відповідь почув:” ні і ухмилку мені в спину…. вийшовши на вулицю я помітив на магазині камери відеоспостереження і повернувся в магазин з проханням чи не могли б вони мені показати відео з камер, щоб допомогти знайти порушника.

Відповідь мене просто вразила….. Камери не наші, нічим допомогти не можемо.” я мовчки вийшов з магазину і набрав поліцію. Поліція приїхала до 10 хв. Я пояснив поліції що трапилось і усю дану ситуацію. Пока писав заяву і пояснення, один з патрульних зайшов у магазин і запитався за відео з камер спостережень. Йому відповіли що камери їхні, але відео показати вони не можуть, так як відсутня людина яка відповідає за це. Увага! 10 хв назад до приїзду патрульних, мені говорили, що камери не їхні (що було вище зазначено).

Патрульні все зафіксували і поїхали у відділок поліції на Бельведерській, щоб завести заяву. Після того, як поїхали патрульні з магазину вийшов хлопчина і з посмішкою запитався: щоооо? :-)1 🙂 склали патрульні заяву на те, що в тебе спустило колесо 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , сів у своє авто і поїхав.

Прохожі, які проходили поруч запитали мене, що трапилось, чому поліція, я усе розповів, вони поспівчували мені і сказаи, що дана парковка належить магазину “Метиз”(Засоби Кріплення) і антипарковочні замки встановлювали вони. Тепер мені стає все зрозуміло, що я припаркувався на даній “приватній парковці” магазину і пішов не за покупками до них, а по своїх справах і зайняв паркомісце клієнтів магазину. У мене запитання , від коли це дорога міста може бути приватною і хто дав право встановлювати ті антипарковочні замки? Mykhailo Smushak.

Дорога владо! Руслан Марцінків скільки ще таких незаконних приватних парковок буде у місці.?
Я в важаю, що винні повинні бути покарені.
А Ви шановні мешканці міста будьте обережні. За їзджаючи на дану “приватну парковку” і не будучи клієнтом магазину, Будьте готові, що Вам можуть завдати шкоди..

Цікаво ще і те, що патрульні немають право вимагати відео, бо це не є тяжкий злочин. Тому, встановити порушника і покарати його не можливо. Сьогодні я завтра можите бути на моєму місці ви..

P.S. в 18.00 я проїхався біля даного магазину і що ви думате? Антипарковочні стовпчики після закриття магазину, підняті! Написав Володимир Шпег.