1

Концерт відбудеться о 19:00 у Народному домі «Просвіта», що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 18.

Гурт виступить з оновленою програмою «Їхали Козаки». У ній будуть представлені пісні, що увійдуть у майбутній альбом, запланований на цю весну. Також музиканти обіцяють здивувати  шанувальників і вперше виконають  кілька відомих народних творів у новому роковому  звучанні. На концерті обов’язково пролунають улюблені хіти — «Козаки», «Ніколи не плач», «Козача могила», «Хрестини Вовкулаки».

Попри те, що «Тінь Сонця» обіцяють на концерті море драйву і шаленої енергії, гурт не може залишатись осторонь сучасної ситуації в країні  і вважає, що найважливіше наше завдання — бути єдиними і докласти усіх зусиль, щоб захистити свою Батьківщину

Команда вже неодноразово виступає на благодійних заходах в підтримку українських військових, а лідер гурту Сергій Василюк дав чимало концертів для наших бійців як на вишколах, так і в зоні АТО. Нещодавно Тінь Сонця влаштовували благодійний концерт у підтримку української армії. Усі зібрані кошти, а це майже 80 тисяч гривень, музиканти перерахували на потреби військових.