Мешканці вулиці Набережна вже вкотре звертаються з проханням зробити дорожню розмітку “пішохідний перехід” неподолік будинку Набережна 2, навпроти автосалону Mitsubishi.  А також встановити там “острівець безпеки”!!!

Дорожній знак встановлений , проте розмітки на дорозі немає. Доводиться дуже довго стояти,щоб перейти дорогу. Рух в цій ділянці дуже  насичений !!! Машини їдуть з усіх сторін. Переходити в даному місці дорогу дуже небезпечно . В той час, коли одні машини зупиняються і пропускають, інші- на всій швидкості летять. Острівець безпеки дасть змогу пішоходам безпечно перейти дорогу. Крім того, слід зазначити,що дамба – це відпочинкова зона, тут гуляє багато діток та дорослих, тренуються спортсмени. А в весняно-літній період тут взагалі безліч людей!!
Тому  ОСТРІВЕЦЬ БЕЗПЕКИ тут є просто НЕОБХІДНИМ !!!!!! 

Вже написано лист в Управління Транспорту та зв’язку, проте відповідь мене зовсім не порадувала – “За результатами розгляду даного питання комісією з питань безпеки дорожнього руху доручено управлінню транспорту та зв’язку направити листа в УКБ ОДА нанести дорожню розмітку “Пішохідний перехід” по Набережній ім. Стефаника”.  – Щиро дякую,що пообіцяли зробити нарешті розмітку на дорозі. Але прошу Вас встановити там ОСТРІВЕЦЬ БЕЗПЕКИ !!!

Прошу місцеву владу не ігнорувати дане звернення, а взяти це до уваги і вирішити дану проблему!!!

Як думаєте, легко перейти дорогу, коли в 3-4 ряда їдуть машини. Один-двоє зупиняються, починаєш переходити і тоді якесь чудо на швидкості вилітає з-під мосту (особливо мотоциклісти)., – пише читачка