У Луцьку просять перенести пішохідний перехід та встановити світлофор

“У зв’язку із появою нових пішохідних переходів на новому кільці на вул. Привокзальній та ліквідацією пішохідного переходу навпроти м-ну «Вопак» (протокол КБДР № 14 від 20.10.2017року п.39)
відстань між наявними пішохідними переходами на кільці та біля центрального входу у Залізничний Вокзал складає 350м, що є доволі великою відстанню.
Прошу:
Встановити (а, точніше – відновити) пішохідний перехід через вулицю Привокзальну в районі вулиці Грюнвальдська”, – пише Богдан Пашковський.

Відомо, що на засіданні міськвиконкому прийнято рішення відновити цей пішохідний перехід.

“Так про відновлення переходу на перехресті Грюнвальдської і Привокзальної якраз ішла мова при розгляді цього питання на засіданні комісії. Одноголосно було прийняте рішення відновити даний перехід наступного року, разом із ліквідацією “вопаківського”. Все мало б бути добре”, – повідомив начальник відділу дорожньої інфраструктури Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Мирослав Федорків.

Те, що “додатковий” пішохідний перехід таки з’явиться на вокзалі підтвердив і член виконавчого комітету міської ради Вадим Войтик.

“Так біля Вопака ніхто нічого не ліквідовує. А додається перехід на куті Грюнвальдської”, – додав Вадим Войтик.

Світлина від Богдана Пашковського.

Світлина від Богдана Пашковського.