news-image: Працівники "Локомотиворемонтного заводу" просять франківських депутатів не допустити зміни керівництва і звернутися до Кабміну

 Зданими реєстрації в залі присутні  39 депутатів. Головує секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко.

На друге пленарне засідання сесії прийшли працівники «Локомотиворемонтного заводу», через ситуацію, щ о склалася на підприємстві нещодавно, вони змушені звертатися до влади про допомогу.

«26 серпня у нас на заводі відбулося рейдерське захоплення підприємства. Нам з Києва приїхали представляти нового керівника і хочуть звільнили діючого. Ми впевнені, що це спроба вигідної приватизації заводу для деяких осіб. Але варто зазначити. Що новий керівник взагалі не компетентний у цій галузі», – зазначають працівники заводу.

Тож вони просять розібратися у ситуації та не допустити зміни керівника. Крім того, звертаються до депутатів, щоб  ті звернулися до Кабміну і попросили виключити завод з переліку підприємств, які підлягають продажу.

Зокрема як вже повідомлялось у вівторок працівники заводу прийшли під стіни ОДА просити, щоб керівництво області не допустило знищення заводу.